Becsült olvasási idő: 1 perc
Hol késik az olcsó állami cukor?

A mai napig nem érkezett meg az állami készletekből az a kétezer tonna cukor, amelyet az agrárkormányzat a két nagy hazai tulajdonban lévő élelmiszerláncnak ígért olcsón, hogy letörje a magas árakat – írja a Népszava.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!