
A Flora Nagy-Britanniában visszatér a bevált ízhez
18 hónap után az Unilever tulajdonában lévő Flora margarinmárka bejelentette, hogy Nagy-Britanniában visszatérnek a régi ízhez, miután ott nem jött be a fogyasztóknak az új íz és az egészséges formula.
