Tőkebefektetést kapott a Brandmonitor

Tőkebefektetést kapott a Brandmonitor

Az OTP leányvállalata, a Portfolion 1,5 millió eurós tőkebefektetést nyújtott a Brandmonitor közösségimédia-figyelő cégnek. Ezzel együtt a cég neve is megváltozik, a továbbiakban Replise-nak hívják majd.