
Képes beszámoló az idei Szakma Napjáról
Óriási érdeklődéssel zajlott le az idén 20 éves Élelmiszer szaklap 14. Szakma napja konferenciája Balatonfüreden. Nemcsak tanultunk, hanem jól is szórakoztunk a kétnapos rendezvényen. Ha kihagyta az eseményt, nézze meg a fotógalériát!
Az újkapitalizmus az élményekre épül
2012 az új idők kezdete – így lehetne tömören és frappánsan összefoglalni a kétnapos konferencia végkicsengését. Mind a gazdasági és piacelemző szakemberek, mind a gyártók és kereskedők valamint a média és a reklámszakma képviselői egyetértettek abban, hogy aki a túlélésért folytatott küzdelemben nem figyel a változó társadalom változó igényeire, az végül alulmarad. Hogyan alakul át a fogyasztásalapú kapitalizmus értékteremtő élménygazdasággá? – beszámolónk első etapjában ezt mutatjuk be.
A jövőnk a spájzban van!
Az Élelmiszer szaklap idén június 6-án és 7-én, Balatonfüreden, az Anna Grand Hotelben rendezi meg Szakma Napja konferenciáját. A rendezvényen a nagy kereskedelmi láncok, sikeres gyártók képviselői mellett társadalomtudósok, piackutatók, marketingesek vizsgálják a már a „kamránkban” várakozó jövőben rejlő lehetőségeket.
Itt az idei Szakma Napja program!
2012-ben 20 éves az Élelmiszer szaklap, ez alkalomból idén a Szakma Napja központi gondolata is kapcsolódik a jeles eseményhez: A jövőnk a spájzban van! - de mit is jelent ez?
