
Milyen egy jó kereskedői-beszállítói együttműködés?
Hogyan tud a legjobban együtt dolgozni a kereskedő és beszállítója? Mennyiben kell „alakítani” magunkon a közös munka érdekében és egyáltalán, hogy zajlik a közös munka? A XVI. Szakma Napján az Élelmiszer egy asztalhoz ültette négy nagy kereskedelmi lánc képviselőjét, hogy megtudja, ki, hogyan választ partnert és milyen tapasztalatokat szerzett a közös munka során.
