"Dzsemmelő" verseny Tiszavasváriban

"Dzsemmelő" verseny Tiszavasváriban

A Vasvári Pál Múzeum és Baráti Köre harmadik alkalommal rendezi meg november 23-án 13 órától a Szentmihályi lekvárbörzét - számol be a Szabolcs Online. A szervezők olyan vállalkozó kedvű magánszemélyek jelentkezését várják (nem csak Tiszavasváriból), akik szívesen megmutatnák mások előtt lekvárkészítő tehetségüket.