
Frissítő italok a nyári kánikulában
A nyári forróságban törekednünk kell a folyamatos folyadékpótlásra és erre az egyik legjobb mód a frissen facsart gyümölcslevek készítése. „A lepréselt gyümölcsökből készült italok fogyasztása közvetlenül elkészítésük után javasolt, mert az idő múlásával veszítenek az értékes vitamintartalomból.” – hívja fel a figyelmet Krakk Bálint, a Catler termékmenedzsere.
