
Felnőtt tartalom
18-as karika kerül az energiaitalokra.
Évente 30 ezer áldozatot szed Magyarországon az alkoholizmus
Pár éven belül egymillióra nőhet az alkoholisták száma a mostani 800 ezerről Magyarországon, mert „olyan utánpótlás-nevelés van, hogy a Puskás Ferenc Akadémia ahhoz képest kutya füle" - mondta Zacher Gábor toxikológus az M1 aktuális csatorna vasárnap reggeli műsorában.
