Becsült olvasási idő: 2 perc
2010: Nőtt a reklámköltés

A Kantar Media listaáras reklámköltési adatai szerint 2010-ben a hirdetők 3 százalékkal többet költöttek reklámra, mint egy évvel korábban. A gyógyászati szektor növekedett leginkább, a cégek közül pedig arányaiban a Reckitt Benckiser költötte a legtöbbet az előző évhez képest.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!