A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
A kormány emeli a reklámadó mértékét
Kósa Lajos, a Fidesz frakcióvezetője szerdán bejelentette, hogy a kormány 7,5 százalékra emelné a jelenlegi 5,3 százalékos reklámadó mértékét - írja az Index. Az indoklás szerint azért, hogy finanszírozzák az EU által jogellenesnek ítélt korábbi verzió alapján beszedett pénz visszafizetését.
