A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Bikavérünnep Egri Csillaggal
Február utolsó péntekén a Magyar Tudományos Akadémia épületében, az Egri Bormíves Céh szervezésében megtartott egri borgálán mutatkozott be Eger új bora, az egri bikavér fehér párja, az Egri Csillag. A Kárpát-medencére és a borvidékre jellemző fajták házasításával készülő fehér borral nyolc borászat mutatkozott be. Az egri borok immár hagyományos gáláját Habis László, Eger polgármestere nyitotta meg.
