A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Elment a hagymatermesztők kedve
Ezer hagymatermelőnek adhatna munkát, az a Makó közelében megépülő svájci élelmiszer-ipari üzem, amely kifejezetten magyar fok-, és vöröshagymát szeretne felvásárolni. A hazai termelőket tönkretevő olcsó kínai import, és a tavalyi esős év azonban annyira elvette a gazdálkodók kedvét a termeléstől, hogy a makói, hagyományos hagymás körzetben sincs elég termelő, illetve alapanyag.
