Becsült olvasási idő: 1 perc
Kötelező agrárkamarai tagság jöhet a kereskedőknek is

A készülő agrárkamarai törvény kötelező tagságot írna elő az egész élelmiszer-ágazatnak, nem csak a termelőknek és feldolgozóknak, hanem a kereskedőknek is - írja a Népszabadság a birtokába került dokumentumra hivatkozva.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!