Becsült olvasási idő: 1 perc
Majdnem örökre eltűnt a piros M&M's

1976-ban az M&M's-et gyártó Mars a közvélemény nyomására kénytelen volt likvidálni a piros színű M&M's cukorkákat a termékkínálatából. Az ok egy potenciálisan mérgező ételszínezék volt, amelyet a drazsék egyébként nem tartalmaztak. Érthető nem? A piros színű cukorka kálváriájának okát az Index cikke ismerteti a számunkra.

A Mars 1941-ben teremtette meg az M&M's cukorkákat, eredetileg öt színben gyártották: barna, sárga, zöld, lila és piros. A hatvanas évekre a piros lett a márka nem hivatalos szóvivője, minden hirdetésben ez szerepelt. Pont úgy, mint ma: a piros volt a hagyományos, csokival töltött cukorka, míg a sárga a mogyorós társ.

Aztán 1976-ban hirtelen eltűnt. Nem csupán a reklámokból, hanem a csomagokból is. Egy egész évtizedig nem gyártottak piros M&M's cukorkát. Az egész cukorka-mccarthyzmus mögött kormányzati túlkapások és fogyasztói tudatosság is fellelhető. De haladjunk sorjában.

Az amaranth, vagy Red Dye No.2 egy sötétvörös vagy lila adalékanyag, melyet élelmiszerek és kozmetikumok színezésére használtak 1878 óta. A hetvenes évekre több mint tízmilliárd dollár értékű terméket színeztek vele – köztük üdítőitalokat, hotdogokat, fagylaltokat és más feldolgozott ételeket.

1938-ban az amerikai Amerikai Élelmiszer- és Gyógyszerfelügyelet (FDA) számos tesztet végzett az adalékkal, de nem találtak semmilyen veszélyes anyagot benne. Az ötvenes években nagyon sok gyerek megbetegedett, miután egy olyan Halloween-édességet ettek, amelyben benne volt ez az adalék. Az FDA a hatvanas években tovább folytatta a vizsgálatokat, de továbbra sem talált semmi veszélyeset a Red Dye No.2-ben. Biztonságosnak és elfogadottnak tartották.

A hetvenes években aztán orosz tudósok felrobbantották az amaranth-bombát. Harminchárom hónapon keresztül amaranth-tal etettek hím patkányokat és az ötven állatból 13-nak (26 százalék) agydaganata lett.

A cikk ezen a linken folytatódik.