Becsült olvasási idő: 1 perc
Fizessen, aki nem "jól" eszik

A szakminisztériumok vizsgálják az úgynevezett hamburgeradó bevezetésének hatásait – derül ki Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter egy írásbeli kérdésre adott válaszából.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!