ATL-ben, valamint digitális és közösségi média felületeken is a szurkolás elengedhetetlen kellékeként pozicionálja idén a Pepsico hazai forgalamzója, a FÁÜ a Lay's csipszeket. A „Jobban ízlik vele a foci” kampány részeként egy decibelmérő appot is fejlesztettek, amivel az adott meccsnapokhoz tartozó szurkolói hangsávot kellett eltalálni. Ezek egyben a Lay's Strong termékcsaládot is leképezték, a zacskókon ugyanis erősség szerint jelölték az ízeket.
Az üzenetre egy ambient kitelepüléssel is felhívták a figyelmet, a Nyugati előtt kihelyeztek egy konténerbe épített nappalit, benne szurkolókkal, akik azonnal tűzbe jöttek, amint kinyitotta valaki a konténer előtti csipszet. A kampány A BSP munkája.

