
PepsiCo: 30%-kal kevesebb só kerülhet a Lay’s chipsbe és a Cheetosba
De miért baj az, hogy sok sót eszünk?
Nappalit épített a Nyugatihoz a Lay's
Szurkolócsipsznek pozicionálják idén a márkát.
Leginkább csipszet nassolunk
A magyarok fele szívesen kínálja vendégeit chipsszel, egyharmaduk pedig baráti összejövetelekre is burgonyás ropogtatnivalót visz - derült ki a Chio kutatásából. A tavasz és a jó idő miatt több programot szervezünk, több időt töltünk barátainkkal, ilyenkor szívesebben fogyasztunk sós snackeket is.
Döntött a kormány: kiveti a só- és cukoradót
Döntött a kormány a népegészségügyi termékadóról, közismert nevén a hamburgeradóról, amelyet szeptembertől vethetnek ki az egészségtelen élelmiszerekre - közölte a kormányszóvivő a kabinet keddi ülése után.
