Nappalit épített a Nyugatihoz a Lay's

Nappalit épített a Nyugatihoz a Lay's

Szurkolócsipsznek pozicionálják idén a márkát.

Leginkább csipszet nassolunk

Leginkább csipszet nassolunk

A magyarok fele szívesen kínálja vendégeit chipsszel, egyharmaduk pedig baráti összejövetelekre is burgonyás ropogtatnivalót visz - derült ki a Chio kutatásából. A tavasz és a jó idő miatt több programot szervezünk, több időt töltünk barátainkkal, ilyenkor szívesebben fogyasztunk sós snackeket is. 

Döntött a kormány: kiveti a só- és cukoradót

Döntött a kormány: kiveti a só- és cukoradót

Döntött a kormány a népegészségügyi termékadóról, közismert nevén a hamburgeradóról, amelyet szeptembertől vethetnek ki az egészségtelen élelmiszerekre - közölte a kormányszóvivő a kabinet keddi ülése után.