Tőkebefektetést kapott a Brandmonitor

Tőkebefektetést kapott a Brandmonitor

Az OTP leányvállalata, a Portfolion 1,5 millió eurós tőkebefektetést nyújtott a Brandmonitor közösségimédia-figyelő cégnek. Ezzel együtt a cég neve is megváltozik, a továbbiakban Replise-nak hívják majd.

Ezt neked chipsadó!

Ezt neked chipsadó!

Kihirdették, mert úgyis egészségtelenül táplálkozunk, megijedtünk, pedig nem is a testünket féltjük, hanem a pénztárcánkat. A Brandmonitor megvizsgálta, milyen visszhangja volt a közösségi médiában a chipsadó bevezetésének. (A közösségi média vizsgálatáról részletesen az Élelmiszer Akadémián, október 27-én.)