
40 ezer adag ételt mentettek meg
Nagy siker a Magyar Élelmiszerbank és a Wolt közös projektje.
“Miért menő az ételmentés?”
Az esemény középpontjában a Munch által készített “Magyar ételpazarlási körkép” című kiadvány állt.
Munch: egyre többen mentenek ételt
Közel 83 ezer Párizs-Róma retúr jegy; több, mint 5,8 milliárd liter víz. Ennyit spórolt meg a régió legnagyobb ételmentő platformja.
Ismét adományokat gyűjt az Élelmiszermentő Központ
Az élelmiszer-pazarlás növekvő, globális probléma az egész világon, miközben az élelmiszer értékes erőforrás.
Az élelmiszerláncok élen járnak az élelmiszermentésben
Az OKSZ tagvállalatai naponta mentik az üzletekből a megmaradt élelmiszert a rászorulók javára.
A Munch elérte a bűvös számot
Egymillió csomagot mentettek meg a hazai vásárlók az alkalmazás segítségével.
Összefogott a SPAR és a Munch
Valamennyi SPAR és INTERSPAR áruházban elérhető az ételmentő szolgáltatás.
„Ételt menteni nemcsak jó, de meg is éri!”
Lassan új kifejezést vezetnek be a huszonéves startupperek az ételmentés világába: „megmuncholni”, azaz ételt menteni.
Magyar ételmentő app segít a válságba jutott vendéglátósokon és boltokon
Akár egy munkavállaló bérét is megspórolják havonta - ígérik a Munch applikációt üzemeltetői.
Stratégiai partnerség az Élelmiszerbank és a Munch között
Befektetési megállapodást kötött egymással a Magyar Élelmiszerbank Egyesület és a Munch, az Ételmentő társadalmi vállalkozás. Az Élelmiszerbank és a Munch együttműködésének köszönhetően a vendéglátás során keletkezett ételfeleslegekhez nélkülözők is hozzájuthatnak a jövőben.
