
Jöhet az Árstop 2.0?
A Miniszterelnökséget vezető miniszter belengette a hatósági árak ismételt bevezetését.
Gulyás Gergely: marad az árstop
A miniszter a kormányinfón beszélt erről.

A Miniszterelnökséget vezető miniszter belengette a hatósági árak ismételt bevezetését.
A miniszter a kormányinfón beszélt erről.
