
Lobbierejük megmentette az italgyártókat
A WHO hosszú távú célja az alkoholfogyasztás csökkentése adóemelésekkel és jogi korlátozásokkal.
Megújult ízzel és külsővel tér vissza a Red Bull Zero
A termék eltér a korábban hasonló néven forgalmazott energiaitaltól.
Új zéró kólát villantott a Pepsi
A meghatározó szín- és ízvilágú új Pepsi a gyártó szerint csak korlátozott ideig lesz elérhető.
Új ügyvezető igazgató a Diageo-nál
Pais Mónikát nevezte ki budapesti multifunkcionális kompetencia központjának élére a Diageo italgyártó és forgalmazó vállalat. Az új ügyvezető igazgató Zeisler Gábortól veszi át a magyarországi vezetői feladatokat, aki új pozíciót tölt be a cégben, mint pénzügyi vezető az észak-európai régióban. A rendkívül gazdag szaktudással és tapasztalattal rendelkező vezető, Pais Mónika a budapesti kompetencia központ vezetését látja majd el.
Munkakörváltás a Coca-Colánál
Szintet lép a vállalat magyarországi lerakatának kommunikációs igazgatója.
