Lobbierejük megmentette az italgyártókat

Lobbierejük megmentette az italgyártókat

A WHO hosszú távú célja az alkoholfogyasztás csökkentése adóemelésekkel és jogi korlátozásokkal.

Megújult ízzel és külsővel tér vissza a Red Bull Zero

Megújult ízzel és külsővel tér vissza a Red Bull Zero

A termék eltér a korábban hasonló néven forgalmazott energiaitaltól.

Új zéró kólát villantott a Pepsi

Új zéró kólát villantott a Pepsi

A meghatározó szín- és ízvilágú új Pepsi a gyártó szerint csak korlátozott ideig lesz elérhető.

Új ügyvezető igazgató a Diageo-nál

Új ügyvezető igazgató a Diageo-nál

Pais Mónikát nevezte ki budapesti multifunkcionális kompetencia központjának élére a Diageo italgyártó és forgalmazó vállalat. Az új ügyvezető igazgató Zeisler Gábortól veszi át a magyarországi vezetői feladatokat, aki új pozíciót tölt be a cégben, mint pénzügyi vezető az észak-európai régióban. A rendkívül gazdag szaktudással és tapasztalattal rendelkező vezető, Pais Mónika a budapesti kompetencia központ vezetését látja majd el.

Munkakörváltás a Coca-Colánál

Munkakörváltás a Coca-Colánál

Szintet lép a vállalat magyarországi lerakatának  kommunikációs igazgatója.