
Magyar termék: visszaszámlálás - 3…, 2…, 1…!
Szeptember elsején lép életbe a „magyar termék” rendelet (a vidékfejlesztési miniszter 74/2012. rendelete „egyes önkéntes megkülönböztető megjelölések élelmiszereken történő használatáról”).
Kinek a bűne a magyar cukoripar bedöntése?
Nehezményezi Józsa István, a cukorgyárak privatizációját vizsgáló parlamenti bizottság MSZP-s társelnöke, hogy a testületi jelentés több helyen is a szocialista kormányoknak rója fel a magánosítást és a cukorágazat leépülését.
