
Visszatért a régi dicsfény: új korszakát éli a magyarok egyik kedvelt márka
A több évtizedes múlttal rendelkező Szobi márka újra nagy népszerűségnek örvend.
Új kampányával az egyszerűség erejét ünnepli a Pepsi
A Pepsi új termékének bevezetését egy tudatosan visszafogott kampány kíséri.
"Traubit kérünk, hurrá!"- Újraindult az ikonikus brand gyártása
Magasabb pozicionálással tér vissza a kedvelt ital.
Eva Mendes lett a HELL új aludobozos vízének reklámarca
Újdonság a hazai ready-to-drink piacon.
Milliókat érhet az üres kólásdoboz
Bristolban a helyi Ocado szupermarketben olyan Coca-Colát vásároltak, amiben csak pár csepp üdítő volt – hozta le a hírt a The Sun.
Szén-dioxid nagyhatalom vagyunk
Májustól kezdődően Nyugat-Európa évtizedek óta nem látott szén-dioxid hiánnyal néz szembe. A hazai gyártási folyamatokat azonban nem fenyegeti az ipari gáz elmaradása, köszönhetően a világviszonylatban is jelentős, természetes eredetű szén-dioxid-készletünknek és a hazai termelés növekedésének.
Jól megy az iskolai büfékben a XIXO
2017 szeptemberétől a XIXO magyar ital márka fokozott figyelemmel vette célba az oktatási intézményeket, hiszen a HELL ENERGY Magyarország Kft. által gyártott jeges teák, soft drinkek, illetve ízesített vizek nem tartoznak a NETA törvény hatálya alá, így forgalmazhatóak az oktatási intézmények büféiben és italautomatáiban is.
Közel 400 milliós fejlesztés a Buszesz Ecet Zrt.-nél
Csaknem 365,5 millió forintból fejleszti gyártási technológiáját és gépparkját a Buszesz Ecet Ecetgyártó Zrt., a cég a beruházáshoz az Új Széchenyi Terv pályázatán 100 millió forintos uniós támogatást nyert.
