Péntek este a Budavári Libamájfesztivállal karöltve tartotta ügyfélpartiját a Nyugati Romkertben a Human Telex. A zártkörű partin Orosz Pál, a reklámügynökség ügyvezető
igazgatója köszöntötte az ügyfeleket, partnereket és munkatársakat.
Az időjárás kíméletes volt az eseményhez és a vendégekhez, akik egy kis szél kivételével igazi nyárelői estét tölthettek a vár lábánál. A sátrak alatt – az ügynökség szervezésében zajló fesztiválhoz illően – libamájból készült specialitások várták a jelenlévőket. Az Élelmiszer is jelen volt, és nagyon élvezte a libafalatokat!
http://www.kreativ.hu/reklam/cikk/romkertben_unnepelt_a_human_telex

