Becsült olvasási idő: 1 perc
Az Élelmiszer is ott volt a libaünnepen

Ügyfélpartit tartott a Human Telex a budai várban. Libamáj várta a résztvevőket. Nagyon finom volt!

Péntek este a Budavári Libamájfesztivállal karöltve tartotta ügyfélpartiját a Nyugati Romkertben a Human Telex. A zártkörű partin Orosz Pál, a reklámügynökség ügyvezető htigazgatója köszöntötte az ügyfeleket, partnereket és munkatársakat.

Az időjárás kíméletes volt az eseményhez és a vendégekhez, akik egy kis szél kivételével igazi nyárelői estét tölthettek a vár lábánál. A sátrak alatt – az ügynökség szervezésében zajló fesztiválhoz illően – libamájból készült specialitások várták a jelenlévőket. Az Élelmiszer is jelen volt, és nagyon élvezte a libafalatokat!

http://www.kreativ.hu/reklam/cikk/romkertben_unnepelt_a_human_telex