Természetes vitaminforrásokban szerencsére nemcsak a nyár, hanem az ősz is bővelkedik. Ebben az évszakban ráadásul sok az olyan növény, melyektől nemcsak egészségesek és szépek leszünk, de remek kiegészítői a diétánknak is.
Ha rendszeresen eszünk almát, körtét, szőlőt vagy például sárgarépát, koplalás nélkül is megszabadulhatunk néhány pluszkilótól.
Az alma például rengeteg vitamint és ásványi anyagot, a B1-, B2-, B6- és C-vitamin mellett rengeteg foszfort, vasat és mangánt tartalmaz. Emellett segíti az emésztést és gyorsítja az anyagcserét – olvasható a Wellnescafé.hu-n. Az almához hasonlóan a körtének is rengeteg jó tulajdonsága van, ezek közül az egyik, hogy alacsony kalóriatartalma mellett rengeteg tápanyagot tartalmaz és salaktalanítja a szervezetet.
Ha szeretné megtudni, hogyan segíthet a plusz kilók elleni harcban például a sárgarépa vagy a szilva, akkor irány > www.wellnesscafe.hu

