A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 2 perc
Indulhat a csokiturizmus és a nasimaffia
Élénkülhet a feketekereskedelem, illetve a bevásárlóturizmus a hamburgeradóként a köztudatba került népegészségügyi termékadó bevezetésének hatására – írja a nol.hu. A lap szerint még Ausztriából is érdemes lesz édességet behozni jelenleg ugyanis az ottani árak gyakorlatilag megegyeznek a hazaival, így a jelentős áremelkedés a bevásárlóturizmus erősödését okozhatja, egyes édességgyártók pedig külföldre telepíthetik kapacitásaikat.
