A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!

Becsült olvasási idő: 1 perc
Még drágább lesz a Starbucks-kávé
A kivételesen magas munka- és alapanyag igényes italokért hamarosan többet kell fizetni a Starbucks kávézóiban – jelentette be a közelmúltban Howard Schultz. Az amerikai franchise-óriás vezérigazgatója az áremelést a válság okozta költségek növekedése mellett a kávé ára körüli spekulációval magyarázta.
