Becsült olvasási idő: 2 perc
Megduplázná a reklámadót a kormány

Közel duplájára emelheti a reklámadót Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. A kedden beadott, és a Parlament oldalán megtalálható javaslat szerint az adó mértéke az eddigi 5,3 százalékról 9 százalékra emelkedhet, ráadásul az idei év közepétől. Amit viszont eddig befizettek a cégek reklámadó címszó alatt, visszamenőleg visszajárna.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!