Becsült olvasási idő: 2 perc
Minden élelmiszert érinthet a hamburgeradó

Elvileg minden élelmiszer után hamburgeradót kellene fizetni, hiszen szinte lehetetlen megállapítani, hogy amit fogyasztunk, az mennyire ártalmas. A szakemberek szerint önmagában semmi nem árt, a lényeg a mennyiség és az életmód.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!