Jöhet az Árstop 2.0?

Jöhet az Árstop 2.0?

A Miniszterelnökséget vezető miniszter belengette a hatósági árak ismételt bevezetését.

Szentkirályi Alexandra: december végéig meghosszabbítja a kormány a kötelező akciózást

Szentkirályi Alexandra: december végéig meghosszabbítja a kormány a kötelező akciózást

A hatóságok is ellenőrzik a boltokat, hogy betartják-e ezeket az akciókat.

Hidegélelemre is felhasználható lesz a SZÉP-kártya

Hidegélelemre is felhasználható lesz a SZÉP-kártya

Továbbá árplafon lesz az áramra egyes szektorokban és lehetséges a árstop további hosszabbítása. Az MKIK ellenőrizni fog.

Kormányinfó: kötelező akciók jönnek

Kormányinfó: kötelező akciók jönnek

A kormányinfón elhangzott az árstop meghosszabbítása, valamint, hogy árfigyelő rendszert vezetnek be, melynek része lesz a kötelező akció. 

Cél a zöld gazdasági gyártó kapacitások kiépítése

Cél a zöld gazdasági gyártó kapacitások kiépítése

A kormány nem tervez áfacsökkentést; erősödő zöld gazdaságról és technológiáról is szó volt a kormányinfón.

Gulyás Gergely: marad az árstop

Gulyás Gergely: marad az árstop

A miniszter a kormányinfón beszélt erről.